Το ATHENS COFFEE FESTIVAL είναι μία μεγάλη γιορτή για τον καφέ και την κουλτούρα του, η οποία απευθύνεται εξίσου στους επαγγελματίες του κλάδου, τους home barista αλλά και το ευρύ καταναλωτικό κοινό! Η Yum Tales, θα είναι εκεί για να σας προσφέρει νόστιμες, εναλλακτικές επιλογές σε διαφοροποιημένα ροφήματα και υγιεινά σνακ!
Related Posts
![](https://yumtales.gr/wp-content/uploads/2022/07/XENIA-2022_.jpg)
XENIA 26-28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
Η Xenia είναι μία premium έκθεση στοχευμένη αποκλειστικά στους ξενοδόχους αλλά και στους επαγγελματίες του ευρύτερου ξενοδοχειακού κλάδου. Στη Yum... read more
![HORECA 2023](https://yumtales.gr/wp-content/uploads/2022/12/horeca_eng.png)
HORECA 2023
H HORECA ενδιαφέρει κάθε επαγγελματία που προέρχεται από το χώρο των Ξενοδοχείων και της Μαζικής Εστίασης.
Η έκθεση που αποτελεί... read more
![](https://yumtales.gr/wp-content/uploads/2022/07/PIERCE-HOMECOMING-EVENT-2022.jpg)
Pierce Homecoming Reunion 17 Σεπ 2022
Στη Yum Tales εκτιμάμε τις όμορφες στιγμές, τα χαμόγελα και τις αναμνήσεις που συνοδεύονται από καλή παρέα και νόστιμες απολαύσεις.... read more